Ahşap Global Medya

www.ahsapglobal.com

Ahşap ürünler (Orman Ürünleri) dünyasında önemli bir paya sahip olan tomruk, kereste, plywood, kontrplak, osb panel, parke, sunta ve mdf ürün grupları ana ekseninde oluşan pazarı benimsemiş olan AGL Yatırım Grubu Medya Yapılanması, 2014 yılında “Ahşap Global Dergisi” ile faaliyetlerine başlamıştır. Sektörün hemen hemen her noktasında olan hakimiyeti, sunduğu ulusal ve uluslararası haberler, sektörün güncel konularına ve sorunlarına getirdiği farklı yaklaşımlar, sektörü ve pazarı yakından takip ederek bunlara ilişkin sunduğu makaleler ile sektörün ilgisini çekmiş, beğenisini kazanmış ve tüm sektör tarafından benimsenmiştir.

Ahşap Global Dergisi’ni 2015 yılında “ahsapglobal.com” olarak yayın hayatına başlayan, ulusal ve uluslararası sektörel haberleri, gelişmeleri anlık olarak sunan ve her ay 300,000’nin üzerinde sektörel ziyaretçiyi ağırlayan ilk web haber merkezi takip etmiştir. Yine aynı yıl, bugün 1,000,000’a yakın sektör ilgilisi hesaba direk ve dolaylı ulaşım sağlayan güçlü sosyal medya yapılanması kurulmuştur.

Bugün ahşap ürünler (orman ürünleri) piyasalarının yakından takip ettiği, sektörün ilk ve tek medya kuruluşu olarak yayın faaliyetleri AGL Yatırım Grubu bünyesinde aralıksız sürdürülmektedir.