Basılı Medya/Dergi

MEDYA

Ulusal Haber Sitesi

AGL Yatırım Grubu’nun Medya ayağının merkezinde yerli ve global haber ajansları ve kendi haber ekibi ile servis konumuna gelen haberleri Türk Halkına 7/24 olarak enderinhaber.com haber sitesi aracılığıyla sunmaktadır. Farklı, eleştirel ve yapıcı yaklaşımıyla kendi çizgisinden ödün vermeden gelişime katkı sunmaktadır.

Dergi

Sektörel medya noktasında, 2014 yılından bu yana aylık olarak çıkarılan “Global Dergisi” ve “Yapıda Ahşap Gazetesi” yer almaktadır. Konuya olan hakimiyeti, sunduğu haberler, güncel konulara ve sorunlarına getirdiği farklı yaklaşımlar, sektörü ve pazarı yakından takip ederek bunlara ilişkin sunduğu makaleler ile sektörün merkez haber alma teşkilatı görevini sürdürmektedir.

Dijital Medya / Haber Merkezi

Dergi ve Gazete yatırımı ile birlikte yayın hayatını sürdüren, ulusal ve uluslararası düzeyde  sektörel haberleri, gelişmeleri anlık olarak sunan ve her ay 300,000’nin üzerinde sektörel ziyaretçiyi ağırlayan web haber sitesi yatırımı yer almaktadır. Dijital Medya tarafında buna ek olarak 1,000,000’a yakın sektör ilişkili hesaba ulaşan güçlü sosyal medya yapılanmasına sahiptir.

www.enderinhaber.com

www.yapidaahsap.com

www.ahsapglobal.com