Hakkımızda

AGL Yatırım Grubu

AGL Yatırım Grubu 2008 yılından bu yana ses getiren ticaret, kurumsallaşma, gelişim projelerinin altına atılan başarılı imzalar ile oluşan tecrübe ve birikimin sonucu olarak, yıllar içerisinde farklı sektör gruplarında birçok yenilik ve gelişimin sağlanmasında öncü olmuş, yer aldığı sektörlerde en bilinen ve önde gelen markaları arasına girmeyi ortaya koyduğu vizyon ile başarmış kurumsal bir oluşumdur.

 

ULUSAL / ULUSLARARASI TİCARET

Ürünleri ve Markaları

Bugün Türkiye’de farklı sektörlerde yer alan yatırım ürünlerinde çok geniş bir kitleye hitap eden AGL Yatırım Grubu, içinde bulunduğu sektörlere verdiği desteğin ve ortaya koyduğu “Türkiye’de markalaşmanın gelişimi ve önemi” vizyonunun bir parçası olarak,

Sunduğu ve tescil hakları kendisinde olan yerli ürün ve markaları ile markalaşma noktasında önemli bir altyapı, bakış ve vizyon katmaktadır.

İhracat

Sahip olunan dijital platform oluşumları ile Türk ürünlerinin dünya pazarlarına açılabilmesi adına yüksek seviyede uluslararası tanıtım faaliyetleri ve bağlantılar gerçekleştirerek, özellikle son yıllarda artan bir ivmeyle gelişen yurtdışı satışları ile cari açığın kapanmasına katkı sunmaktadır.

Yurtiçi Tedarik/İthalat

Türkiye’de üretimi sağlanamayan ve farklı sektörler tarafından talep edilen ürünlerin beklenti dahilinde ve üzerinde kalite seviyesinde yurtdışından direk ithalat/tedariğini sağlayarak ihtiyaç duyan sektörlere dağıtım ve stok hizmetini sağlamaktadır.

İş ve çözüm ortağı olarak benimsediği üreticiler, distribütörler ve marka sahipleri ile güçlü anlaşmalara imza atan AGL Yatırım Grubu, ulusal ve uluslararası dağıtım faaliyetlerini, konusunda uzman kadroları ile büyük bir hassasiyet içerisinde ve “hedefimiz memnuniyetiniz” ilkesi temelinde sürdürmektedir. 

 

REKLAM AJANSI

PiArt Reklam Ajansı bir AGL Yatırım Grubu iştirakidir. 2014 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen bir çok markasına tasarım, PR, Organizasyon vb. konularda hizmet veren ve vermeye devam eden piArt Reklam Ajansı özellikle son yıllarda bu konuda en etkin alan olan Sosyal Medya Reklamlarında gerçekleştirdiği reklam çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır.

Gelişen Teknoloji ve Modern Tasarım Çizgisi

Sahip olduğu Mıknatıs Algoritma yazılımı ile farklı birçok sektörde birçok markanın tanıtımında başarıdan başarıya koşan piArt teknolojinin gelişimine hızlı adaptasyon sağlamakla birlikte sabit ve hareketli teknik reklam altyapısına modern tasarım çizgisini katarak müşterilerinin en önde yer alması için faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

 

MEDYA

Ulusal Haber Sitesi

AGL Yatırım Grubu’nun Medya ayağının merkezinde yerli ve global haber ajansları ve kendi haber ekibi ile servis konumuna gelen haberleri Türk Halkına 7/24 olarak enderinhaber.com haber sitesi aracılığıyla sunmaktadır. Farklı, eleştirel ve yapıcı yaklaşımıyla kendi çizgisinden ödün vermeden gelişime katkı sunmaktadır.

Dergi / Gazete

Sektörel medya noktasında, 2014 yılından bu yana aylık olarak çıkarılan “Global Dergisi” ve “Yapıda Ahşap Gazetesi” yer almaktadır. Konuya olan hakimiyeti, sunduğu haberler, güncel konulara ve sorunlarına getirdiği farklı yaklaşımlar, sektörü ve pazarı yakından takip ederek bunlara ilişkin sunduğu makaleler ile sektörün merkez haber alma teşkilatı görevini sürdürmektedir.

Dijital Medya / Haber Merkezi

Dergi ve Gazete yatırımı ile birlikte yayın hayatını sürdüren, ulusal ve uluslararası düzeyde  sektörel haberleri, gelişmeleri anlık olarak sunan ve her ay 300,000’nin üzerinde sektörel ziyaretçiyi ağırlayan web haber sitesi yatırımı yer almaktadır. Dijital Medya tarafında buna ek olarak 1,000,000’a yakın sektör ilişkili hesaba ulaşan güçlü sosyal medya yapılanmasına sahiptir.

 

E-TİCARET / E-İHRACAT

AGL Yatırım Grubu on yılı aşkın birikim ve tecrübesinin geldiği noktada dünyanın trendi halini almaya başlayan internet üzerinden alışveriş kısaca e-ticaret konusunda 2018 yılında yatırım kararı almış ve alt yapı çalışmalarını başlatmıştır. 6 farklı dil seçeneği ile birlikte Dünya modasını Türkiye’ye, Türkiye Modasını da dünyaya taşıyan bir köprü görevi görme vizyonu ile Modda E-Ticaret Platformları hizmete girmiştir.

Buna ek olarak 2020 yılında sağlıklı doğal beslenme konusunda yatırım kararı alarak Yemyeşil Aktar Grubu ile ortaklığa imza atmış yemyesilmarket.com platformunu kurmuştur.

Ulusal ve uluslararası yapıda tedarik edilen binlerce ürünü direk üreticiden yurtiçinde ve yurtdışında tüketicilere direk kapıya teslim esasında faaliyetlerini her geçen gün daha da güçlenerek sürdürmektedir.

“Bir Arada ve Hep Birlikte”

AGL Yatırım Grubu bugün ulusal ve uluslararası tedarik, dağıtım ve ticaret ağı, ithalat, ihracat, temsilcilikler, medya ve haber merkezi faaliyetleri ile hizmet vermekte, “bir arada ve hep birlikte” sloganıyla tanımlandırdığı içinde yer aldığı faaliyet alanlarının birleşme ve buluşma noktası olma vizyonu ve hedefiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

AGLyatirim.com